Kolejny etap budowy zwieńczony dachem

Musimy nadmienić, że budowa postepuje, a wszystko dzięki Ministrowi Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Burmistrzowi i Radzie Miejskiej Gminy Dukla.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym, którzy  przyczynili się do tego sukcesu. Kolejne etapy budowy rejestruje nasz kolega,Piotr Węgrzyn.Dzięki niemu każda nowa rzecz pojawiająca się na budowie jest filmowana i fotografowana. To niezwykle ważna praca dla dokumentowania postępujących prac.

Wiemy, że Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich w Łękach Dukielskich czeka na moment kiedy będzie mogło wejść do nowych pomieszczeń. Panie i Panowie! Już wkrótce!

W roku 2020  planujemy  zamontowanie  stolarki zewnętrznej  i wykonanie  energii elektrycznej. Wszystko zależy od pozyskania dalszych środków, ale cieszmy się tym,  co już osiągnęliśmy.

Jeszcze raz dziękujemy za pozyskane środki.

Abyśmy nie zapomnieli:tak było:

Baraki przesiąknięte olejem, zapachem paliwa , sypiące się tynki, brudne popękane ściany , a w nich Strefa kibica dla sympatyków Reprezentacji Polski w piłce nożnej, festyny wiejskie, czy przeglądy folklorystyczne i goście zzagranicy. Towarzyszyło nam trochę poczucie wstydu i niesmaku, że w takich warunkach przyjmujemy gości. Ale teraz nasze marzenia o godnym, XXI wieku, Centrum Kultury się ziszczają!

Członek Zarządu, Katarzyna Reczkowska-Buryła