Łęckie Sobótki z historycznym akcentem! Zapraszamy

Zapraszamy na Łęckie Sobtki z historycznym akcentem. Partnerem imprezy jest Województwo Podkarpackie – Przestrzeń Otwarta  – Partner. Jesteśmy dumni, że dołaczyliśmy do grona tych podmiotów, którym przysługuje prawo do używania znaku promocyjnego Województwa Podkarpackiego.

 

Program „Podkarpackie – przestrzeń otwarta” ma na celu budowanie marki Województwa Podkarpackiego w kraju i za granicą oraz wzmacnianie poczucia tożsamości regionalnej wśród mieszkańców Województwa.

Podkarpackie – przestrzeń otwarta na rozwój

Podkarpackie – prezentujemy z dumą!Mamy dla Was krótki filmik 🎞, który swoją premierę miał podczas Kongres 590. 📈 Udostępniajcie i pokażcie znajomym jak rozwija się Podkarpackie!

Opublikowany przez Podkarpackie Poniedziałek, 27 listopada 2017

 

Podkarpackie – przestrzeń wolnego czasu

Podkarpackie. Nie ma drugiego takiego miejsca na świecie! ❤Zobaczcie, dlaczego każda pora roku i każda pogoda są dobre, by nas odwiedzić 🙂 .

Opublikowany przez Podkarpackie Poniedziałek, 18 grudnia 2017

https://www.facebook.com/podkarpackie.przestrzen.otwarta/

 

Po 125 latach Kółko Rolnicze w Łękach Dukielskich nie tylko istnieje i kontynuuje prace na rzecz społeczności lokalnej, ale wyrasta na prężną organizację w regionie, która działa na wielu polach, stając się liderem postępowej myśli społecznej i obywatelskiej. Docenił to Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego – obecny Partner wydarzenia, który wsparł piękny jubileusz tak Kółka, jak i Koła Gospodyń Wiejskich.

Tradycyjnego wsparcia udzielił także Urząd Gminy Dukla. Dzięki temu Zarządy tych obu organizacji mogą Państwa zaprosić nie tylko na tradycyjne Łęckie Sobótki, ale przypomnieć historię powstania Kółka Rolniczego i Koła Gospodyń Wiejskich w Łękach Dukielskich. A jest się czym pochwalić. W następnym wpisie przedstawiamy historię Kółka Rolniczego w Łękach Dukielskich i Koła Gospodyń Wiejskich, w oparciu o najnowsze, nieznane dotąd dokumenty, które Koło Miłośników Historii Łęk Dukielskich pozyskało z archiwum. red/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.