Sylwestrowe podziękowania

Tradycyjnie, już od kilku lat, 31 grudnia uroczyście żegnamy Stary Rok i witamy Nowy Rok w Łękach Dukielskich. I jak co roku, w przygotowaniach pomagają nam Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Łękach Dukielskich. W ich kierunku ślę wielkie ukłony. Smaczne regionalne produkty, wśród których nie zabrakło proziaków, pierogów wszelkiej kategorii, twarożku, smalczyku, no i pięknie pachnącego chleba oraz wykwintnych ciast – to ich wkład w nasze coroczne święto.

Piękną dekorację Sali zawdzięczamy Pani Edycie Kędzierskiej, która dołożyła wielu starań, aby było „bajecznie”.

W tym miejscu pragnę zaznaczyć „mały” wkład naszej organizacji Kółko Rolnicze w Łękach Dukielskich w uświetnienie finału Przeglądu Kolęd i Pastorałek w Łękach Dukielskich, który odbył się 6 stycznia 2019 r. Myślę, że zaproszeni goście poczuli się wyjątkowo w naszej sylwestrowej dekoracji Sali Widowiskowo-Sportowej w Łękach Dukielskich.

Całą noc bawił nas zespół THE FLAMES, który wprowadził gości w NOWY 2019 ROK.

Wszystkim życzę szczęścia i spełnienia marzeń, spokojnego życia pełnego szacunku, życzliwości do drugiego człowieka, uśmiechu, docenienia, zrozumienia i miłości. A w tym wszystkim dużo zdrowia i wytrwałości w dążeniu do zamierzonych celów i szlachetnych pragnień.

Katarzyna Reczkowska-Buryła

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.